MIŁEK niepozorny, ale z charakterem

MIŁEK niepozorny, ale z charakterem

DO ADOPCJI

IMIĘ: Miłek

PŁEĆ: samiec

WIEK: 3-4 lata (około)

WIELKOŚĆ: mały (waga 7 kg)

CHARAKTER: niech was nie zwiedzie jego wielkość, Miłek jest mały, ale wielki duchem, energiczny i lubi dobrze zjeść. Odpowiedzialność za swojego opiekuna i terytorium to dla niego sprawa honoru. To chłopak z miasta, mieszkanie w bloku to jego naturalne środowisko. Łóżko, kanapa, kolana opiekuna to preferowane pozycje strategiczne. Wszystko ma opanowane do perfekcji i chętnie to demonstruje. Pilnuje się na spacerach, lubi poganiać z innymi psami, najbardziej lubi jednak smaczki i drapanie po dupce.

HISTORIA:
Miluś od małego mieszkał jako jedynak z jednym opiekunem, potem losy potoczyły się, jak to w życiu bywa, niezbyt pomyślnie. Miłek stracił swojego Pana i od tego czasu tułał się po różnych domach. Czas na dom stały!

TYLKO ZDECYDOWANE OSOBY I ODPOWIEDZIALNE PROPOZYCJE – Miłek ze względu na swój zaborczy charakter wymaga pracy z behawiorystą. Dom bez dzieci, najlepiej u osób zrównoważonych mających doświadczenie z psami, prowadzących spokojne, unormowane życie. Z Miłkiem można się zapoznać w Warszawie.

Telefon w sprawie adopcji: +48 695 491 549 (Olga)